image descriprion

@İSTANBULAPARTMANLARI İLE BEYOĞLU

Profesyonel Rehber ile900 TR

İstanbul Apartmanları kitabının yazarı Turan FARAJOVA eşliğinde İstiklal Caddesi'ndeki birbirinden güzel yapıları keşfediyoruz.

07.05.2024-07.05.2024 İSTANBUL AVCUMUN İÇİNDE

İstanbul, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle ünlü bir şehir. Bu büyülü şehirde, Osmanlı ve modern dönem mimarisinin harmanlandığı birçok güzel yapı bulunmaktadır. İstiklal Caddesi ve çevresinde yer alan şehrin değerli yapılarını İstanbul Apartmaları kitabının yazarı Turan FARAJOVA eşliğinde keşfediyoruz. Bu keşfe bayılacaksınız!


1877 yılında bir kışlık konak olarak inşa edilen Atlas Pasajı, dış cephesinde Malta’dan getirilen taş, merdivenlerinde İtalya’dan getirilen mermerin kullanıldığı Frej Apartmanı Dönemin Küçük Kulüp’ü Tubini Evi ve İstiklal Caddesi'nde yer alan daha birçok eser sizi bekliyor!

Görülecek Yerler: 
Sıraselviler
Aya Triada Kilisesi
Zapyon Rum Lisesi
Esayan Ermeni Lisesi
Rebul Eczanesi
Ağa Camisi
Cercle D'Orient
Atlas Pasajı
Çiçek Pasajı
Pinto Fresko Pasajı,
Palazzo Corpi,
Pera Palas,
Tubini Evi
Albukrek Evi
Adahan
Casa Botter
Narmanlı Han
Frej Apartmanı

7 Mayıs Salı günü Turan FARAJOVA eşliğinde ''İstanbul Apartmanları''nın peşine düşüyoruz.
Gezi Hakkında
Yürümeli İstanbul Turu
7 Mayıs Salı 11.00 - 14.00
Profesyonel Rehberimiz ile & İstanbul Apartmanları kitabının yazarı Turan FARAJOVA eşliğinde

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:

Rehberlik ve Anlatım,
Kulaklık,

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Kişisel Harcamalar,
Öğle Yemeğİ.

Misafirlerimizin kimliklerini mutlaka yanlarında getirmelerini rica ederiz.


SOFOS günübirlik İstanbul gezileri, çevrim içi veya yüz yüze etkinlikleri ve seminerleri için 72 saat öncesine kadar olan iptallerde bakiye iadesi yapılır yahut SOFOS'un başka bir programına aktarım mümkündür, 48 saat kala olan iptallerde ödemenin %60’ı kesilir ve kalan %40 iade edilir. Veya % 40 tutara denk gelen meblağ SOFOS'un başka bir etkinliğine aktarılabilir. Son 24 saat içerisindeki iptallerde iade yahut bir başka bir programa aktarım söz konusu olmaz. Ödeme yapan veya kesin kayıt yaptıran katılımcılar bu süreleri ve şartları kabul etmiş sayılırlar. Katılımınız iptal etmeniz durumunda yukarıdaki süreleri dikkate alarak info@sofos.com.tr adresine e-posta olarak ya da 0 546 568 11 43 numaralı telefona detayları SMS mesajı veya whatsapp mesajı ile bildirmeniz gerekmektedir.

SOFOS gereklilik halinde programı iptal etme, erteleme, mekanı veya konuşmacıları değiştirme hakkını saklı tutar. Bu sebeplerden doğacak zararlardan sorumlu tutulamaz.


SOFOS, TC Kültür ve Turizm Bakanlığı A 10432 numaralı işletme belgesi sahibi ve TURSAB üyesi seyahat acentesidir.