SOFOS

Astonishment is the origin of knowledge

UPDATES

Astonishment is the origin of knowledge.

UPCOMING TOURS

Astonishment is the origin of knowledge.

MODERATORS

Astonishment is the origin of knowledge.

image description
Saniye ELMAS Sofos, benim için çoğu yaşanmış kalan ömrümde bir gaye, bir heyecan, bir keşfediş, bir umut kapısı ifade ediyor. Hala kültürel gelişmeye bir nebze ayak uydurabilmek yaşama bağlığımı destekliyor. Bana gösterilen sevgi ve anlayış, kişilerin birbirine ön yargısız yaklaşımı ve birbirinden değerli öğreticilerimizin katkıları ev sıcaklığında akademi ortamı yaratıyor.Teşekkürler Sofos.
image description
HATİCE İYİLİK Sofos İstanbul ile zaman makinesine binip Hitit olduk, İlhanlı, Osmanlı olduk. Atalarımızla beş taş oynayıp, topaç çevirdik. Amasyalı Strabon ile keşfe çıktık. Şapinuva'da Aygül SÜEL hocamızla tabletleri okuduk. Çarşısından alışveriş yapan halka karıştık, hem hal olduk. Dört günde dopdolu Anadolulu olduk. Teşekkürler Feride BOZCU.
image description
FATMA DAĞDELEN Sofosla yine çok farklı bir gezi deneyimledik. Her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, bugünkü Şapinuva gezimiz çok etkileyiciydi. Özellikle Prof. Dr. Aygül SÜEL hocamızın anlattığı bilgiler ve bütün özverisiyle yürüttüğü kazılar takdire şayandı. Herkesin gelip görmesi gereken bir yer.
image description
Halime Lale Bayram Feride Hanımın keyifli sunumuyla birlikte geçmişte muhteşem bir yolculuğa çıktığımız bu güzel seminerleri bize sunduğu için Sofos'a çok teşekkür ederim.
image description
Halime Hüsna ÖZÜDOĞRU Dünyanın öbür ucunda belki hiç tanışamayacağımız, dinleyemeyeceğimiz hocalardan harika konularda eğitim almak çok güzel. Gerçekten emeğinize sağlık. Bir öğrenci olarak çok kıymetli benim için her eğitiminiz. Çok teşekkür ederim bunun için Sofos Ailesine.
image description
ADEM DERVİŞOĞLU Çok uzun yıllar tıp alanında yaptığım çalışmalarım arasında Sofos, tamamen farklı bir kulvarda keyifli bir yolculuk, giderek derinleşen merak etme duygusu ve haz aldığım bir öğrenme süreci yaşattı. Ayrıca gerek dersler, gerekse geziler ile değişik medeniyetleri yakından tanımama, güzel dostlar ile buluşmama vesile oldu. Vakit buldukça, ömrüm el verdikçe Sofos ile oldukça farklı konularda öğrenmeye, sohbet etmeye ve gezmeye devam etmeyi istiyorum.

BUSINESS PARTNERS

We sincerely thank to our partners, who embark on this journey with us.