image descriprion

BOĞAZIN BEKÇİSİ: YOROS KALESİ & ANADOLU KAVAĞI

Profesyonel Rehber ile1500 TR

Prof. Dr. Kürşad DEMİRCİ eşliğinde Yoros Kalesi'ne gidiyor, Anadolu Kavağı semtini adımlıyoruz.

28.04.2024-28.04.2024 İSTANBUL AVCUMUN İÇİNDE

Yoros Kalesi, Boğaz’ın Karadeniz girişinin doğu tarafında bulunur ve İmros Kalesiyle birlikte boğazın girişini kontrol etmek amacıyla yapılır.

Yoros Kalesi tarih boyunca Bizans, Ceneviz ve Osmanlı İmparatorlukları gibi farklı güçlerin idaresine geçer. Stratejik konumu nedeniyle de İstanbul'un savunmasında önemli bir rol oynar.

Tarih boyunca pek çok medeniyetin izlerini taşıyan bu kalenin İstanbul'un kültürel zenginliğini keşfetmek isteyenler için heyecan verici bir durak olduğunu düşünüyoruz. Yoros Kalesi’ni profesyonel rehberimiz ile keşfederken Prof. Dr. Kürşad DEMİRCİ değerli bilgileri ile bu keyifli turumuzda bize eşlik ediyor olacak.

28 Nisan Pazar günü Yoros Kalesi keşfediyor, Anadolu Kavağı sokaklarında keyifli bir gün geçiriyoruz.
Gezi Hakkında
Yürümeli İstanbul Turu
28 Nisan Pazar 12.00 - 15.30
Profesyonel Rehberimiz ile & Prof. Dr. Kürşad DEMİRCİ eşliğinde

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:

Rehberlik ve Anlatım,
Kulaklık,
Ulaşım.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Kişisel Harcamalar,
Öğle Yemeğİ.

Misafirlerimizin kimliklerini mutlaka yanlarında getirmelerini rica ederiz.


SOFOS günübirlik İstanbul gezileri, çevrim içi veya yüz yüze etkinlikleri ve seminerleri için 72 saat öncesine kadar olan iptallerde bakiye iadesi yapılır yahut SOFOS'un başka bir programına aktarım mümkündür, 48 saat kala olan iptallerde ödemenin %60’ı kesilir ve kalan %40 iade edilir. Veya % 40 tutara denk gelen meblağ SOFOS'un başka bir etkinliğine aktarılabilir. Son 24 saat içerisindeki iptallerde iade yahut bir başka bir programa aktarım söz konusu olmaz. Ödeme yapan veya kesin kayıt yaptıran katılımcılar bu süreleri ve şartları kabul etmiş sayılırlar. Katılımınız iptal etmeniz durumunda yukarıdaki süreleri dikkate alarak info@sofos.com.tr adresine e-posta olarak ya da 0 546 568 11 43 numaralı telefona detayları SMS mesajı veya whatsapp mesajı ile bildirmeniz gerekmektedir.

SOFOS gereklilik halinde programı iptal etme, erteleme, mekanı veya konuşmacıları değiştirme hakkını saklı tutar. Bu sebeplerden doğacak zararlardan sorumlu tutulamaz.


SOFOS, TC Kültür ve Turizm Bakanlığı A 10432 numaralı işletme belgesi sahibi ve TURSAB üyesi seyahat acentesidir.