image descriprion

DENİZİN NAZLI KIZI PRİNKİPO

Büyükada'da Doğa ve Kültür Yürüyüşü400 TR

Mois Gabay ile İstanbul Turlarımız devam ediyor

24.08.2022-24.08.2022 Saat 10.30 Büyükada Belediye çay bahçesi buluşma sonrası; Büyükada kitapçısı, saat kulesi, Panayia Kilisesi, Büyükada çarşı, Hamidiye Camii, Büyükada Rum Yetimhanesi, Lunapark meydanı, Büyükada’nın tarihi köşkleri ve hikayeleri, Hesed Le Avraam Sinagogu(dışardan), Aya Dimitri Rum Kilisesi, San Pacifico Latin Kilisesi, Çınar Meydanı, Aya, Anadolu Kulübü, Hagopyan Köşkü, Hazzopulo Köşkü, Mizzi Köşkü, Con Paşa Köşkü, Troçki Evi, Splendid Oteli ile gün sonu.

Tur başladıktan sonra merkezden uzaklaştığımız için öğle molası verilmeyecektir. Dilerseniz tur bitiminde adanın yerel lezzet duraklarını değerlendirebilirsiniz.

*Bazı mekanlar dışardan görülecektir.
Gezi Hakkında
Yürümeli İstanbul Turu
24 Ağustos Çarşamba 10.30 - 15.30

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:
Rehberlik ve Anlatım,
Müze ve Ören Yeri Girişleri,
Kulaklık,

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Kişisel Harcamalar,
Öğle Yemeği ve Kahve Molaları


SOFOS günübirlik İstanbul gezileri, çevrim içi veya yüz yüze etkinlikleri ve seminerleri için 72 saat öncesine kadar olan iptallerde bakiye iadesi yapılır yahut SOFOS'un başka bir programına aktarım mümkündür, 48 saat kala olan iptallerde ödemenin %60’ı kesilir ve kalan %40 iade edilir. Veya % 40 tutara denk gelen meblağ SOFOS'un başka bir etkinliğine aktarılabilir. Son 24 saat içerisindeki iptallerde iade yahut bir başka bir programa aktarım söz konusu olmaz. Ödeme yapan veya kesin kayıt yaptıran katılımcılar bu süreleri ve şartları kabul etmiş sayılırlar. Katılımınız iptal etmeniz durumunda yukarıdaki süreleri dikkate alarak info@sofos.com.tr adresine e-posta olarak ya da 0 546 568 11 43 numaralı telefona detayları SMS mesajı veya whatsapp mesajı ile bildirmeniz gerekmektedir.

Yürüme zorluğu çekenler ve pusetli çocukların tura katılımı uygun değildir.


Misafirlerimizin kimliklerini mutlaka yanlarında getirmelerini rica ederiz.

SOFOS, TC Kültür ve Turizm Bakanlığı A 10432 belge sahibi ve TURSAB üyesi seyahat acentesidir.