Sofosla Kitap Kulübü

19.05.2021

Kitapseverler için Sofos’ta yepyeni bir etkinlik başlıyor. Her ay çevrimiçi olarak bir araya geleceğimiz Kitap Kulübümüzde, daha önce birlikte belirlediğimiz kitaplar hakkında sohbet edecek, fikirlerimizi paylaşacağız. Okuduğumuz kitabın yazarını, yazıldığı dönemin tarihsel ve sosyal ruhunu, izleğini, konusunu, dilini, üslubunu ve karakterlerini, en önemlisi de bizde bıraktığı izleri, bizde yaşattığı duyguları konuşacağız. Bazen okuduğumuz kitabı, içimizden birileri beğenirken diğerleri beğenmeyecek. İşte bu noktada da beğeniler karşılaştırılacak. Kitaplara dair olumlu ya da olumsuz her türlü düşünce sohbetlerimize dahil olacak. Bazen de kitaplardaki en sevdiğimiz bölümlerden, karakterlerden alıntılar yapacağız, bazı cümlelerin altını birlikte çizeceğiz.

Kitap okumak her ne kadar bireysel bir deneyim olsa da, beğeniyle okunan kitapları başkalarıyla paylaşmak, onlar üzerine konuşmak, farklı yorum ve bakış açıları kazanmak da bir o kadar değerlidir. Uçsuz bucaksız kitap evreninde kaybolmadan yönümüzü bulmak, eleştirel okuma teknikleri kazanmak ve okuma zevkimizi paylaşarak artırmak için sizleri de Sofos Kitap Kulübü’ne bekliyoruz.

Yeni başlayan yolculuğumuzun, ücretsiz olarak gerçekleştireceğimiz ilk buluşması ise sadece tanışmak, birbirimizi daha yakından tanımak, kitaplar üzerine genel çerçevede söyleşmek, kitap kulübü etkinliğimizden beklentilerimizi görmek için olacak.

SEDA SELEK, İstanbul'da doğdu. Marmara Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümünden mezun oldu. 2000 yılında televizyon haberciliğine başladı. 20 yıl boyunca çeşitli haber kanallarında spiker ve haber programları sunucusu olarak çalıştı. Bir yıl önce medyadaki aktif çalışma hayatına son vererek "Hitabet, Diksiyon ve Beden Dili" konularında kurumsal eğitimler vermeye başladı. Eylül 2020 itibariyle SOFOS ailesine katıldı.

Ücretsiz Tanışma
19 Mayıs Çarşamba
11.00 - 12.00

Bu etkinliğimiz tanışma mahiyetinde olup, ücretsiz gerçekleştirilecektir.

KAYIT ve KATILIM SÜRECİ

1) REZERVASYON butonunu tıklayınız,
2) Ekrana gelen formu doldurup KAYDINIZI yaptırınız,
3) KESİN KAYIT yaptıran misafirlerimize bağlantı ve katılım bilgilendirmesi gelecektir.
4) Seminer başlangıcına 20 dakika kala tarafınıza ID kodu ve şifre gönderilecektir.
ZOOM programı web tabanlıdır, Aynı zamanda mobil telefonlarınızdan uygulama indirerek kullanabilirsiniz,
Her türlü sorunuz için 0 216 310 00 50 numaralı telefondan ve info@sofos.com.tr mail adresinden destek alabilirsiniz.

YASAL UYARI

SOFOS tarafından online düzenlenen bütün seminerlerde ses ve görüntü kayıtlarına, metinlere, etkinliğe kayıtlı kişiler dışında erişilmesi; seminerlerin kopyalanması, çoğaltılması, üçüncü kişilerle paylaşılması, ticari amaçla kullanılması, para karşılığı satılması, izinsiz olarak tamamının veya bir kısmının herhangi bir mecrada kullanılması, yayımlanması, paylaşılması kişisel ve kurumsal haklarımız ile kanun ve mevzuat hükümlerine aykırıdır ve suç unsuru teşkil eder. SOFOS ve anlatımı yapan kişiler her türlü hukuki ve tazminat hakkını saklı tutmaktadır. ©️ SOFOSTarih: 19.05.2021

Saat: 11:00 - 12:00

Yer:ZOOM ile ONLINE

Katılım Ücreti: 0