Asya ile Avustralya arasında bir köprü “Endonezya”

09.02.2021

Endonezya, Güneydoğu Asya’da küçük ve büyük Sunda takımadalarının uzantısından oluşan bir adalar ülkesidir. Jawa Adası'nda Unesco’nun Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Prambanan ve Borobodur Tapınaklarının güzel fotoğraflarının yanı sıra, aynı adada bulunan Bromo Yanardağı ve çevresinin muhteşem görüntülerini göreceksiniz. Teoman CİMİT ile eşi benzeri olmayan geleneklerin yaşandığı Sulawesi Adası, öküz yarışlarının hala yapıldığı Sumatra Adası ve tropikal bir cennet olan Bali Adası'ndan da fotografların olduğu ''Asya ile Avustralya arasında bir köprü “Endonezya” seminerimizi kaçırmayın!

TEOMAN CİMİT, 1968 yılında İstanbul’da doğdu. Alman bir annenin ve seramik sanatçısı bir babanın çocuğu olması, onun sanata ve yabancı dillere olan ilgisini artırdı. Boğaziçi Üniversitesi Matematik Bölümü’nden yatay geçişle geçtiği Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksek Okulu’nun Seyehat Acentacılığı Bölümü'nü 1989 yılında bitirdi. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın 1990 yılında açtığı turist rehberliği kursunu tamamlayarak İngilizce dilinde profesyonel turist rehberi oldu. Daha sonra Japonca dilini de öğrenerek rehberlik kokartına ekledi. 1994 yılından itibaren Türk gruplarına yurt dışında da tur lideri olarak eşlik etmeye başladı. Boğaziçi Üniversitesi’nde okurken fotoğrafa ilgi duydu ve mezun olduktan sonra hem yurt içinde hem de dünyanın birçok yerinde fotoğraf çekti. 2012 Turizm Trendleri Zirvesi “En İyi Turizm Fotografı” ödülünü aldı. Üyesi olduğu İstanbul Rehberler Odası’nın girişimi ile alınan izinler ona değişmekte olan İstanbul’umuzun değişik mekanlarını belgeleme imkanını sağladı.

Tek Oturumluk Seminer
9 Şubat Salı
20.00 - 21.30

Etkinliğimiz ZOOM üzerinden canlı yayın ile yapılacaktır.
Misafirlerimize Whatsapp üzerinden nasıl bağlantı kuracakları, bağlantı linki, ID ve şifre gibi bilgiler iletilecektir.

Özel İndirimler:
Öğrenci (lise - üniversite - yüksek lisans) ve Öğretmenlere %25,
Sağlık Çalışanlarına %50
(Öğrenci belgesi ve kurum kimlik kartı ibraz etme şartı vardır.)
İndirimlerden yararlanmak için 0 546 568 11 43 numaralı whatsapp hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

KAYIT ve KATILIM SÜRECİ
1) REZERVASYON butonunu tıklayınız,
2) Ekrana gelen formu doldurup KAYDINIZI yaptırınız,
3) KESİN KAYIT yaptıran misafirlerimize bağlantı ve katılım bilgilendirmesi gelecektir.
4) Seminer başlangıcına 20 dakika kala tarafınıza ID kodu ve şifre gönderilecektir.
ZOOM programı web tabanlıdır, Aynı zamanda mobil telefonlarınızdan uygulama indirerek kullanabilirsiniz,

Her türlü sorunuz için 0 216 310 00 50 numaralı telefondan ve info@sofos.com.tr mail adresinden destek alabilirsiniz.

SOFOS tarafından online düzenlenen bütün seminerlerde ses ve görüntü kayıtlarına, metinlere, etkinliğe kayıtlı kişiler ve SOFOS tarafından izin verilen aile fertleri dışında erişilmesi; seminerlerin kopyalanması, çoğaltılması, üçüncü kişilerle paylaşılması, ticari amaçla kullanılması kanun ve mevzuat hükümlerine aykırıdır ve suç unsuru teşkil eder. SOFOS her türlü hakkını saklı tutmaktadır. © SOFOSTarih: 09.02.2021

Saat: 20:00 - 21:30

Yer:ZOOM ile ONLINE

Katılım Ücreti: 200 TL