PARILTININ PEŞİNDE: MÜCEVHERDE MÜKEMMELİ ARAMAK (çevrimiçi)

23.05.2024

Efe ALİBEYOĞLU, 2001 doğumlu olup 13 yaşında gemoloji, renkli taşlar ve pırlanta, dünyasına büyük bir ilgi duymaya başlamıştır. Mücevherat sektöründeki yolculuğu 14 yaşında Cartier'in atölyelerinde staj yapmasıyla başladı ve 16 yaşında TOUS Mücevherat’ın Elmas Departmanında devam etti. 18 yaşında sarrafiyede çalışmış, 19 yaşında Bee Goddess'ta butik müdürü olarak görev almış, 21 yaşında ise Cartier'de kat yöneticiliği yapmıştır. Efe ALİBEYOĞLU, Koç Üniversitesi'nden Endüstri Mühendisliği ve Psikoloji alanlarında derece ile mezun olurken, aynı zamanda 18 yaşında GIA Uygulamalı Mücevher Profesyoneli Diploması’nı almıştır. GIA California Carlsbad'de Gemoloji Lisansüstü Programınını tamamlamıştır ve aynı zamanda Fransız Gemoloji Derneği, Uluslararası Taş Topluluğu ve Akredite Mücevherat Derneği gibi saygın gemoloji derneklerinin sadık bir üyesidir. Hayatını seyahat ederek geçirirken, İstanbul, Paris, Dubai, Londra, Barselona, Cenevre ve Los Angeles gibi dünya şehirlerinde yaşamıştır. Fransızca ve İngilizce ana dilleri olup, İspanyolca iletişim kurabilmektedir. Ayrıca, Antik Yunanca ve Latince dil temellerine sahiptir.

Mücevherin gerçek değeri taşların kalitesi ve işçiliğindedir. Bu seminerimizde kaliteli mücevher ve renkli taşların nasıl seçileceği üzerine temel bilgiler edineceğiz. Değerin ince detaylarını belirlemekten yaygın yapılan hatalardan kaçınmaya kadar bu seminerimiz eğitimli seçimler yapmamıza yardımcı olacak.

Kendi tarzınızı ve yüksek kalite standartlarınızı yansıtan seçimler yapma yolculuğunda değerli bilgiler edinmek için sizi ''Parıltının Peşinde: Mücevherde Mükemmeli Aramak'' seminerimize bekliyoruz!

Tek Seminer
23 Mayıs Perşembe
21.00 - 22.30

Seminerimiz Zoom üzerinden online gerçekleştirilecektir.
Seminerler bir buçuk saat sürmektedir ve katılım ücreti 1000 TL'dir.

 SOFOS gereklilik halinde programı iptal etme, erteleme, mekanı veya konuşmacıları değiştirme hakkını saklı tutar. Bu sebeplerden doğacak zararlardan sorumlu tutulamaz.


KAYIT ve KATILIM SÜRECİ


1) REZERVASYON butonunu tıklayınız,
2) Ekrana gelen formu doldurup KAYDINIZI yaptırınız,
3) KESİN KAYIT yaptıran misafirlerimize bağlantı ve katılım bilgilendirmesi gelecektir.
4) Seminer başlangıcına 20 dakika kala tarafınıza ID kodu ve şifre gönderilecektir.
ZOOM programı web tabanlıdır, Aynı zamanda mobil telefonlarınızdan uygulama indirerek kullanabilirsiniz,

Her türlü sorunuz için 0 216 310 00 50 numaralı telefondan ve info@sofos.com.tr mail adresinden destek alabilirsiniz.

YASAL UYARI


SOFOS tarafından online düzenlenen bütün seminerlerde ses ve görüntü kayıtlarına, metinlere, etkinliğe kayıtlı kişiler dışında erişilmesi; seminerlerin kopyalanması, çoğaltılması, üçüncü kişilerle paylaşılması, ticari amaçla kullanılması, para karşılığı satılması, izinsiz olarak tamamının veya bir kısmının herhangi bir mecrada kullanılması, yayımlanması, paylaşılması kişisel ve kurumsal haklarımız ile kanun ve mevzuat hükümlerine aykırıdır ve suç unsuru teşkil eder. SOFOS ve anlatımı yapan kişiler her türlü hukuki ve tazminat hakkını saklı tutmaktadır. ©️ SOFOS ©️EFEALİBEYOĞLU

Online gerçekleştirilen seminerler ile ilgili olarak SOFOS dijital arşiv, kayıt linki ve bilgi paylaşma konusunda herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir. Seminerlere zamanında katılmak, kayıt paylaşımı yapılan seminerlerde kayıtları zamanında dinlemek – izlemek ve link mesajlarındaki yasal uyarılara göre hareket etmek tamamen sizlerin sorumluluğundadır.

SOFOS günübirlik İstanbul gezileri, çevrim içi veya yüz yüze etkinlikleri ve seminerleri için 72 saat öncesine kadar olan iptallerde bakiye iadesi yapılır yahut SOFOS'un başka bir programına aktarım mümkündür, 48 saat kala olan iptallerde ödemenin %60’ı kesilir ve kalan %40 iade edilir. Veya % 40 tutara denk gelen meblağ SOFOS'un başka bir etkinliğine aktarılabilir. Son 24 saat içerisindeki iptallerde iade yahut bir başka bir programa aktarım söz konusu olmaz. Ödeme yapan veya kesin kayıt yaptıran katılımcılar bu süreleri ve şartları kabul etmiş sayılırlar. Katılımınız iptal etmeniz durumunda yukarıdaki süreleri dikkate alarak info@sofos.com.tr adresine e-posta olarak ya da 0 546 568 11 43 numaralı telefona detayları SMS mesajı veya whatsapp mesajı ile bildirmeniz gerekmektedir.Tarih: 23.05.2024

Saat: 21:00 - 22:30

Yer:ZOOM ile ONLINE

Katılım Ücreti: 1000 TL