YARATICILIĞINIZI OBJEKTİFE AKTARIN

09.12.2023

HASAN İLKAY ÖZDUMAN, 1987 yılı Eylül ayında Zonguldak Türkiye’de doğdu. Üniversiteye kadarki eğitimimi burada tamamladı. 2005 yılında Selçuk Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünü kazandı. 5 yıllık eğitimimin ardından 2011 yılında İstanbul'a yerleşti ve Al Jazeera Turk kanalında çalışmaya başladı. Burada 4,5 yıl boyunca kurgu yönetmenliği yaptı. 2015 yılında TRTWorld kanalından bir teklif aldı ve 4,5 yıl süre de burada çalıştı. 2019 yılı Temmuz ayında kendi projelernii yapabilmek adına TRTWorld kanalından ayrıldı ve kendi ajansını kurdu. Mesleğine başladığı süre itibari ile birçok fotoğraf ve film ödülü kazandı.

Sosyal medya serüveni:

2012 yılında başlangıçta Instagram uygulamasını kişisel hesap olarak kullanıyordu. Ancak fotoğraflarına olan ilgi sayesinde hesabını bir galeriye dönüştürdü. Kısa sürede burası kendisine bir ek gelir haline dönüştü. Hem kendi işlerini yapıp hem de Instagram sayesinde bir çok uluslararası marka ile çalışma fırsatı buldu. Apple, Samsung, GoTürkiye, Ford, Renault, Peugeot, Turkcell, Insta360, Columbia işbirliğinde bulunduğu markalardan bazıları. Sadece Samsung markasının üç yıl boyunca tanıtım elçiliğini yaptı. Freelance işlerin ve projelerin yoğunluğu artmaya başlayınca kurumumdan ayrılıp kendi ajansını kurdum ve şu an sadece içerik üreticiliği yapıyor.

Etkinlik Akışı:
*Tanışma ve Cep Telefonları ile İlgili Temel Bilgiler (11:00-12:00)

-Cep telefonu menüleri
-Pozlama nasıl yapılır?
-Kare hızları nedir?
-Dinamik aralık bilgisi

*Video Oluşturma Çekim Aşaması (12:30-14:30)
-Videoda kompozisyon kuralları
-Temel çekim planları
-Kamera hareketleri
-Bakış açısı
-Doğal ışık kullanımı
-Hikaye anlatımı

*Saha Çekimleri (15:00-16:30)
-Slowmotion ve hyperlapse saha uygulaması
-Farklı çekim teknikleri ve denemeler

*Editing Aşaması için Bilgiler (16:30-17:00)
-Mobilde renklendirme aşaması
-Export formatları

09 Aralık Cumartesi
11.00-17.00
Teorik Eğitim & Pratik Eğitim

Etkinlik Detayları:
Kontenjanımız 20 kişi ile sınırlıdır.
Etkinlik Hakkında:09 Aralık Cumartesi 2023 11.00-17.00
Etkinlik Ücreti 1250TL’dir.

Program 0-7 yaş pusetli çocuklar ve yürüme zorluğu çekenler için uygun değildir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
• Hasan İlkay ÖZDUMAN Anlatımı,
• Kulaklık
• KDV.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
• Ulaşım,
• Kahve molaları,
• Tüm özel harcamalar,
• Yukarıda fiyata dahil olan hizmetlerde yazılı olmayan diğer harcamalar.

Her türlü sorunuz için 0 216 310 00 50 numaralı telefondan ve info@sofos.com.tr mail adresinden destek alabilirsiniz.

Önemli Notlar:
• Misafirlerimizin kimliklerini mutlaka yanlarında getirmelerini rica ederiz.
• SOFOS günübirlik İstanbul gezileri, çevrim içi veya yüz yüze etkinlikleri ve seminerleri için 72 saat öncesine kadar olan iptallerde bakiye iadesi yapılır yahut SOFOS'un başka bir programına aktarım mümkündür, 48 saat kala olan iptallerde ödemenin %60’ı kesilir ve kalan %40 iade edilir. Veya % 40 tutara denk gelen meblağ SOFOS'un başka bir etkinliğine aktarılabilir. Son 24 saat içerisindeki iptallerde iade yahut bir başka bir programa aktarım söz konusu olmaz. Ödeme yapan veya kesin kayıt yaptıran katılımcılar bu süreleri ve şartları kabul etmiş sayılırlar. Katılımınız iptal etmeniz durumunda yukarıdaki süreleri dikkate alarak info@sofos.com.tr adresine e-posta olarak ya da 0 546 568 11 43 numaralı telefona detayları SMS mesajı veya whatsapp mesajı ile bildirmeniz gerekmektedir.
• SOFOS gereklilik halinde programı iptal etme, erteleme, mekanı veya konuşmacıları değiştirme hakkını saklı tutar. Bu sebeplerden doğacak zararlardan sorumlu tutulamaz.
• Dış nedenlerden dolayı SOFOS TURİZM program akşını her zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Yasal Uyarı:
SOFOS tarafından online düzenlenen bütün seminerlerde ses ve görüntü kayıtlarına, metinlere, etkinliğe kayıtlı kişiler dışında erişilmesi; seminerlerin kopyalanması, çoğaltılması, üçüncü kişilerle paylaşılması, ticari amaçla kullanılması, para karşılığı satılması, izinsiz olarak tamamının veya bir kısmının herhangi bir mecrada kullanılması, yayımlanması, paylaşılması kişisel ve kurumsal haklarımız ile kanun ve mevzuat hükümlerine aykırıdır ve suç unsuru teşkil eder. SOFOS ve anlatımı yapan kişiler her türlü hukuki ve tazminat hakkını saklı tutmaktadır. ©️ SOFOS ©️HASAN İLKAY ÖZDUMANTarih: 09.12.2023

Saat: 11:00 - 17:00

Yer:Teorik Eğitim: SOFOS // Pratik Eğitim: Dizi Çekimlerine Ev Sahipliği Yapan Üsküdar Sokakları

Katılım Ücreti: 1250 TL