Bir İstanbul Ailesi: Kamondolar

Kamondolar’ın İzinde İstanbul’dan Paris’e200 ₺
Bir İstanbul Ailesi: Kamondolar

Seminerimizin İlk bölümünde Mois Gabay, Kamondo ailesinin İstanbul'dan Paris'e uzanan öyküsünü anlatacak. Daha sonra Feride Bozcu, ailenin Paris'te karşılaştığı sanat ortamı ve Louvre Müzesi'ne bağışlanan koleksiyonu anlatarak seminere katıkı da bulunacak.

Bu seminerde 19.yüzyılının İstanbul’una damga vurmuş, Osmanlı’nın en önemli bankerlerinden Kamondo Ailesi’nin İstanbul’dan Paris’e uzanan görkemli ve ilgi çekici hikayesini dinlerken, imparatorluğun son yüzyılına da ışık tutmaya çalışalım.

Ödeme yaptığınız andan itibaren 4 gün içerisinde izlenmelidir. Süre sonunda link çalışmayacaktır. 
SOFOS iyi seyirler diler...

Her türlü sorunuz için 0 216 310 00 50 numaralı telefondan ve info@sofos.com.tr mail adresinden destek alabilirsiniz.

YASAL UYARI:

SOFOS tarafından online düzenlenen bütün seminerlerde ses ve görüntü kayıtlarına, metinlere, etkinliğe kayıtlı kişiler dışında erişilmesi; seminerlerin kopyalanması, çoğaltılması, üçüncü kişilerle paylaşılması, ticari amaçla kullanılması, para karşılığı satılması, izinsiz olarak tamamının veya bir kısmının herhangi bir mecrada kullanılması, yayımlanması, paylaşılması kişisel ve kurumsal haklarımız ile kanun ve mevzuat hükümlerine aykırıdır ve suç unsuru teşkil eder. SOFOS ve anlatımı yapan kişiler her türlü hukuki ve tazminat hakkını saklı tutmaktadır. ©️ SOFOS