Gençlerle Eş Zamanlı Sanat Tarihi 2

06.06.2020

Lise ve üniversite gençleri için hafta sonlarını keyifli ve kaliteli bir şekilde geçirebilecekleri bir program hazırladık. Tarih Öncesi Çağlar'dan günümüze kadar ki medeniyetlere, görkemli şehirlere, tarih boyunca farklı coğrafyalarda ortaya çıkan dinlere, felsefeye ve mitolojilere eğilerek gençlerle eski çağlarda bir kültür turuna çıkıyor ve bu yolculuktan hareketle bir "timeline" oluşturuyoruz. İnsanın sanatla birlikte yaptığı yolculuğun hikayesini, dönemlere ve coğrafyalara ayırarak karşılaştırmalı olarak sanat eserleri üzerinden inceliyor, tarih seminerleri ve sanat tarihi seminerleriyle ufkumuzu genişletmeye çalışıyoruz.

Her Hafta Cumartesi
15.00 - 17.00'da

Bazen bir mimari başyapıt, bir İran minyatürü, bir Afrikalı maskı bazen muhteşem bir tablo ya da mabetler üzerinden görsel sanatların her alanında verilmiş eserlerin peşinde bir serüvene çıkmaya hazırız.

Kesin kayıt yaptıran misafirlerimize whatsapp üzerinden nasıl bağlantı kuracakları, pin ve şifre bildirilecektir.

KAYIT ve KATILIM SÜRECİ

1) REZERVASYON butonunu tıklayınız,
2) Ekrana gelen formu doldurup ÖN KAYDINIZI yaptırınız,
3) KESİN KAYIT yaptıran misafirlerimize bağlantı ve katılım bilgilendirmesi gelecektir.
4) Seminer başlangıcına 20 dakika kala tarafınıza ID kodu ve şifre gönderilecektir
ZOOM programı web tabanlıdır, Aynı zamanda mobil telefonlarınızdan uygulama indirerek kullanabilirsiniz,
Her türlü sorunuz için 0 216 310 00 50 numaralı telefondan ve info@sofos.com.tr mail adresinden destek alabilirsiniz.
SOFOS tarafından online düzenlenen bütün seminerlerde ses ve görüntü kayıtlarına, metinlere, etkinliğe kayıtlı kişiler ve SOFOS tarafından izin verilen aile fertleri dışında erişilmesi; seminerlerin kopyalanması, çoğaltılması, üçüncü kişilerle paylaşılması, ticari amaçla kullanılması kanun ve mevzuat hükümlerine aykırıdır ve suç unsuru teşkil eder. SOFOS her türlü hakkını saklı tutmaktadır. 
© SOFOSTarih: 06.06.2020

Saat: 15:00 - 17:00

Yer:ZOOM ile ONLINE

Katılım Ücreti: 650 TL / Aylık